Strona Główna

KOLONIE LETNIE

p1090506Akcja Katolicka w Niemcach w miesiącach wakacyjnych zorganizowała trzy turnusy koloni dla dzieci: we Włoszech- Gatteo de Mare, w Nidzicy i we Władysławowie.

Foto relacja


 

Kolonie letnie organizowane przez Akcje Katolicka przy Parafii w Niemcach

Gatteo a Mare we Włoszech w dniach od 31.06. 15 do 9.07.2015 roku

Do Włoch wyjechała grupa młodzieży w ilości 45 osób z Niemiec , Lublina i okolic Lublina. Mieszkaliśmy w Hotelu Augustus w Gatteo a Mare. Opiekunami grupy byli wychowawcy Izebela Nowak, Magdalena Kasperek i kleryk z IV roku WSD Karol Mazurek. Funkcje Kierownika pełnił Tadeusz Nowak. Zwiedziliśmy San Marino, Cesenatico, Rimini oraz Wenecję. Przez dwa dni bawiliśmy się w największym parku rozrywki w Mirabilandi. 

 

 

Kacwin w dniach od 13.07 do 23.07. 2015 roku.

Kacwin to przepiękna okolica niedaleko od Niedzicy gmina Łapsze Niżne.

W górach przebywało 46 uczestników obozu, opiekę wychowawców  sprawowali Katarzyna Urban, Iwona Blicharz, Wojtek Bujak i Tadeusz Nowak. Pielęgniarka Danuta Piekarz. W czasie trwania turnusu zwiedziliśmy Zamek w Niedzicy, Zakopane i Ludzimierz. Byliśmy tez na Trzech Koronach i w Sromowcach.

 

Władysławowo w dniach  27.07 do 7.08. 2015 roku

Władysławowo leży na początku półwyspu Helskiego, Grupa obozy we Władysławowie liczyła 48 dzieciaków pod opieką Tadeusz Nowak, Magdaleny Kasperek, Iwony Nakoniecznej i Wojtka Bujaka. Odpoczywaliśmy nad morzem i zwiedziliśmy Gdańsk, Gdynie i Zoo w Oliwie. Byliśmy w Łebie na ruchomych wydmach i w muzeum wyrzutni rakietowej w Łebie.